PERGOLY

Dobře zvolená pergola vás ochrání před sluncem, deštěm a všeobecně před rozmary počasí. Výhody pergoly jsou nesmírné, kdy vám umožní využívat váš oblíbený prostor od brzkého jara až do pozdního podzimu. Díky designovému provedení je pergola opravdu dobrým doplňkem vašeho domu nebo zahrady. K našemu systému pergoly se kdykoli dají doplnit svislé prvky a rázem pergolu proměníte v zimní zahradu. 

Hliníková pergola může mít různé povrchové provedení v podobě nástřiku RAL v různých odstínech ať lesklý, matný, struktura nebo je možná imitace dřeva – nejedná se lepené fólie ale o plnohodnotný nástřik dřeviny, který věrně imituje strukturu dřeva. Díky těmto povrchovým možnostem se naše pergola či zimní zahrada hodí téměř do každého prostoru a nemusí být tak nevhodným rušivým prvkem.

Díky variaci zasklení ať bezpečnostním sklem CONNEX nebo komůrkovým polykarbonátem IQ Relax – Solar Control lze z pergoly mít jak hezké posezení tak třeba i přístřešek pro auto a jiné….

Naše pergola může být i tzv. samonosná – tudíž ji můžete umístit na libovolné místo v zahradě.

ALUSOLUTION - Pergola
ALUSOLUTION – Pergola

 

ZIMNÍ ZAHRADY

Pro jednotlivé verze provedení zimní zahrady máme systémy, které plně uspokojí potřeby zákazníka.

Pro zasklení střechy je možné použít izolační dvojsklo, bezpečnostní sklo CONNEX, polykarbonát v široké technické specifikaci.

Zimní zahrada výrazně prodlouží užitný prostor vašeho domu a budete moci pohodlně relaxovat i za dlouhých podzimních večerů. Jednotlivé stěny (čela – boky) pro zimní zahrady mohou být kombinované od fixních i posuvných systémů, záleží na požadavku zákazníka.

Zimní zahradu vyrábíme na míru dle zaměření a konzultace se zákazníkem, výhodou tohoto systému je vcelku krátký dodací termín a snadná manipulace a následná údržba.

 

 

GALERIE REALIZACÍ