ALU solution

Pergoly

Získejte unikátní venkovní prostor chráněný před sluncem a deštěm pro posezení nebo zábavu. 

NAŠE PERGOLY

PROČ NAŠE ŘEŠENÍ

VYROBÍME PRO VÁS IDEÁLNÍ PERGOLU NA MÍRU!

Dobře zvolená pergola Vás ochrání před sluncem, deštěm a všeobecně před rozmary počasí. Výhody pergoly jsou nesmírné – umožní Vám využívat oblíbený prostor od brzkého jara až do pozdního podzimu. Díky designovému provedení je pergola výborným doplňkem vašeho domu nebo zahrady. K našemu systému se kdykoli dají doplnit svislé prvky a rázem pergolu proměníte v zimní zahradu.

MNOHO BAREVNÝCH PROVEDENÍ

Hliníková pergola může mít různé povrchové provedení v podobě nástřiku RAL v různých odstínech – lesklý, matný, struktura. Je možná také  imitace dřeva – nejedná se lepené fólie ale o plnohodnotný nástřik dřeviny, který věrně imituje strukturu dřeva. Díky těmto povrchovým možnostem se naše pergola hodí téměř do každého prostoru.

JSME TU PRO VÁS​

POKUD MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY, NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT.

ČASTÉ OTÁZKY

Hlavní rozdíl je v náročnosti na údržbu. Dřevěné pergoly vyžadují pravidelnou údržbu. Dřevo pracuje, časem bude hnít a tlít a mohou ho napadat škůdci. U hliníkových pergol se jedná o bezúdržbové řešení, které je zcela schopné dlouhodobě odolávat venkovním vlivům. V případě hliníkových pergol je však třeba počítat s vyššími pořizovacími naklády.

Ano, nabízíme pergoly i v samonosném provedení. Takovou pergolu můžete umístit na libovolné místo na Vašem pozemku. Toto provedení je vhodné i jako přístřešek pro auto.

Doba montáže velmi závisí na konkrétní zakázce. Jelikož všechny naše pergoly nabízíme přesně na míru, žádná dvě řešení nejsou stejná. Orientačně lze říct, že vlastní montáž trvá přibližně jeden až dva dny.

Montáž je omezena pouze počasím a teplotními podmínkami. Denní teplota musí být vyšší než +5 °C. Montáž není možná také při sněžení, silném dešti či větru.

Design

Veškeré hliníkové profily nabízíme s různými povrchovými úpravami a v mnoha barevných variantách. Kompletní vzorníky:

Střecha

Keytar PBR&B lyft fashion axe shoreditch chartreuse. Normcore af snackwave woke selvage pok pok cardigac.

GALERIE REALIZACÍ