ALU solution

zimní zahrady

Rozšiřte obytný prostor svého domu a vytvořte tak unikátní místo pro relaxaci i posezení s rodinou a přáteli. 

Naše zimní zahrady

PROČ NAŠE ŘEŠENÍ?

NAVRHNEME VÁM IDEÁLNÍ ZIMNÍ ZAHRADU NA MÍRU!

Zimní zahrada výrazně prodlouží užitný prostor vašeho domu a budete moci pohodlně relaxovat i za dlouhých podzimních večerů. Jednotlivé stěny (čela – boky) pro zimní zahrady mohou být zkombinované z fixních i posuvných systémů – vše záleží na požadavku zákazníka.

VYUŽIJTE POTENCIÁL SVÉHO POZEMKU

Zimní zahradu vyrábíme na míru dle zaměření a konzultace se zákazníkem. Výhodou tohoto systému je vcelku krátký dodací termín a snadná manipulace a minimální následná údržba.

JSME TU PRO VÁS​

POKUD MÁTE JAKÉKOLIV OTÁZKY, NEVÁHEJTE SE NA NÁS OBRÁTIT.

Časté otázky

Nabízíme jak sezónní tak celoroční hliníkové zimní zahrady. Výběr je čistě na Vás. 

Sezonní zimní zahrady jsou vzhledem ke svým izolačním vlastnostem vhodné pro užívání od jara do podzimu. Pokud chcete zimní zahradu využívat i v chladných zimních měsících, je třeba zvolit celoroční variantu. 

Doba montáže velmi závisí na konkrétní zakázce. Jelikož všechny naše zimní zahrady nabízíme přesně na míru, žádná dvě řešení nejsou stejná. Orientačně lze říct, že vlastní montáž trvá přibližně jeden až dva dny.

Montáž je omezena pouze počasím a teplotními podmínkami. Denní teplota musí být vyšší než +5 °C. Montáž není možná také při sněžení, silném dešti či větru. 

Sklo

Volba skla vychází z typu Vámi zvolené zimní zahrady. Celoroční zimní zahrada vyžaduje izolační trojsklo případně dvojsklo. 

Střecha

Pro zasklení střechy je možné použít izolační dvojsklo, bezpečnostní sklo CONNEX nebo polykarbonát v mnoha variantách.

GALERIE REALIZACÍ